Nextcloud Hub 22, Onay İş Akışları, Entegre PDF İmzalama ve Daha Fazlasıyla Geliyor

Açık kaynak ve şirket içi ekip üretkenlik platformu Nextcloud Hub , bugün yeni özellikler ve birçok iyileştirme sunan önemli bir sürüm olan sürüm 22’ye güncellendi.

Modern, dijital ofis için optimize edilen Nextcloud Hub 22, Circles adlı kullanıcı tanımlı gruplar, Collectives adlı entegre bir bilgi yönetimi uygulaması, entegre sohbet ve görev yönetimi, kolay onay iş akışı ve ayrıca DocuSign, EIDEasy ve LibreSign ile entegre PDF imzalama gibi yeni özellikler sunuyor.

Tüm bu özellikler, ekip işbirliğini kolaylaştırmak, kullanıcıların kendi ekiplerini oluşturmalarına ve üyelikleri yönetmelerine olanak sağlamak, çalışanların bir belge üzerinde onay istemesine ve yönetimin yanıt vermesine olanak tanımak, görevleri paylaşmayı kolaylaştırmak için hazırlanmıştır ve kullanıcıların bir PDF belgesi üzerinde imza talep etmesine izin verir.

Yeni Collectives bilgi yönetimi uygulaması, Circles kullanıcı tanımlı grupları ile tamamen entegredir ve kullanıcıların belgeleri gerçek zamanlı olarak düzenlemesine olanak tanır. Ayrıca, belgeleri yapılandırmak için sayfalar ve alt sayfalar, belgeleri birbirine bağlamak için belgeler arası bağlantılar ile ihtiyacınız olan bilgiyi kolayca bulmak için tam metin araması içerir.

Yazının orjinalini buradan okuyabilirsiniz.