LibreOffice

LibreOffice 7.1.6 Community Office Suite Yayınlandı

Document Foundation bugün LibreOffice 7.1 açık kaynaklı, ücretsiz ve platformlar arası ofis paketi serisinin altıncı bakım güncellemesi olarak LibreOffice 7.1.6’nın piyasaya sürüldüğünü ve genel kullanıma sunulduğunu duyurdu. LibreOffice 7.1.5’ten yaklaşık iki ay sonra gelen LibreOffice 7.1.6 güncellemesi, GNU/Linux, macOS ve Windows platformlarında dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan açık kaynaklı yazılım paketinin tüm temel bileşenlerinde daha fazla hatayı düzeltmek için kullanıcılar ile buluştu .

LibreOffice 7.2, popüler ve ücretsiz office paketinin bir sonraki büyük sürümü olarak zaten kullanımda, ancak muhtemelen GNU / Linux dağıtımınızda hala LibreOffice 7.1 serisini kullanıyorsunuzdur, bu nedenle 7.1.6 sürümü için kararlı yazılım depolarına göz atmanızı ve kullanılabilir olur olmaz güncellemenizi öneririz.

Lütfen bunun, ev ve küçük ofis kullanıcılarını hedefleyen Libreoffice’in “Topluluk” sürümü olduğunu unutmayın. Kurumsal dağıtımlar için Document Foundation, ekosistem ortaklarından uzun vadeli destek seçenekleri ve profesyonel yardım sağlayan LibreOffice Enterprise uygulama ailesini önerir.

LibreOffice 7.1.6 versiyonunu buradan indirebilirsiniz.

Yazının orijinalini buradan okuyabilirsiniz.