Uygulama

ONLYOFFICE Docs 6.4 Yayında

Hepimiz hayatımızın bir noktasında Microsoft Office kullanmışızdır. Neyse ki, çeşitli ücretsiz ve açık kaynaklı alternatifler mevcut. Bunlar arasında , ekip işbirliği için tasarlanmış bir üretkenlik platformu olan ONLYOFFICE ‘de bulunmaktadır . En yaygın olarak kullanılan üç düzenleyiciyi içeren harika bir uygulamadır:

  • ONLYOFFICE Document Editor
  • ONLYOFFICE Spreadsheet Editor
  • ONLYOFFICE Presentation Editor

ONLYOFFICE Docs 6.4 Elektronik Tablo Düzenleyici artık eğilimleri belirlemek için koşullu biçimlendirme yeteneğine sahiptir . Kendi koşullarınızı belirleyebilir ve bunları hücre aralıklarına uygulayabilirsiniz. Koşul doğruysa, aralıklar buna göre biçimlendirilir. Ayrıca, bir dizi değerde eğilimleri göstermek için hücre boyutunda mini grafikler ekleyebilirsiniz .

https://linuxiac-com.translate.goog/wp-content/uploads/2021/09/onlyoffice-2.png?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=tr&_x_tr_hl=tr&_x_tr_pto=ajax,elem

ONLYOFFICE Docs 6.4 Elektronik Tablo Düzenleyici artık yeni bir tablo oluşturup ardından içeriği kopyalamak yerine mevcut metni birkaç tıklamayla hızlı bir şekilde tabloya dönüştürebilir . İşlemi tersine çevirmek ve tablonuzu düz metin olarak düzenlemek de mümkündür.

Bunun da ötesinde , ONLYOFFICE Docs 6.4 yeni ölçeklendirme seçenekleri içerir . %100, %150 ve %200’e ek olarak, belgeler, elektronik tablolar ve sunumlar artık %125 ve %175’e ölçeklenebilir. Ölçeklendirme, tarayıcı veya sistem ayarlarına göre otomatik olarak uygulanır.

ONLYOFFICE, Linux kullanıcıları için deb, rpm, snap ve  Docker imajı olarak mevcuttur.

  • ONLYOFFICE Masaüstü Düzenleyicilerini İndirin
  • ONLYOFFICE Çevrimiçi Düzenleyicilerini İndirin

Yazının orijinalini buradan okuyabilirsiniz.