Belge

Nhost, açık kaynaklı bir Firebase rakibi

Teknik yeteneklerin önemli olduğu bir dünyada , işletmelerin dijital ürünlerini oluşturmalarına ve ölçeklendirmelerine yardımcı olmak için daha geniş teknoloji ekosisteminden yararlanmaları gerekiyor. Gerçekte, çoğu şirket , hedef pazarlarını tatmin etmek için gereken tüm özelliklere ve işlevlere sahip olduğu sürece, yazılımlarının nasıl yapıldığını pek umursamıyor .

Bu çerçevede, İsveçli girişimci Nhost , geliştiricilerin altyapıyı unutmasına ve yalnızca müşteriye dönük ön uca odaklanmasına olanak tanıyan açık kaynaklı bir hizmet olarak arka uç (BaaS) platformuyla geliştirme sürecini hızlandırmak için yola çıkıyor.

Nhost ile şirketler, dosya depolama, veritabanları, kullanıcı kimlik doğrulaması, API’ler ve daha fazlasını kapsayan tüm arka uç geliştirme ve bulut altyapısını otomatikleştirebilir.

Nhost, bir PostgreSQL veritabanı, gerçek zamanlı GraphQL API (React, Flutter ve Vue gibi çoğu ana ön uç çerçevesi de mevcuttur), kimlik doğrulama, depolama ve sunucusuz işlevler dahil olmak üzere modern yazılım için gerekli tüm yapı taşlarını sunar. şirketlerin özel kod kullanmasına izin veren. Bunun da ötesinde, Nhost hobileri, profesyonelleri ve işletmeleri kapsayan planlarla yönetilen bir bulut hizmeti de sunuyor .

Yazının orijinalini buradan okuyabilirsiniz.